Про компанію

Будівельна компанія “СУ-39”

Спеціалізоване управління-39 — одна з найпотужніших будівельних компаній не лише на Рівненщині але й в Україні та за її межами. Вона має вагомий досвід — понад 50 років на будівельному ринку країни та величезний потенціал — широкий спектр робіт, сучасне та прогресивне програмне технічне обладнання та кваліфікований людський ресурс.

З 1965 року працівники СУ-39 змонтували мільйони тон металевих конструкцій та мільйони кубічних метрів збірних залізобетонних конструкцій об’єктів як промислового так і цивільного призначення. Серед них Роздільське ВО «Сірка» на Львівщині, Івано-Франківський Калуш, ЗАТ «Лукор», Запорізький АТ «Славутич», Черкаський ВАТ «Азот», Київський АТ «Оболонь», Миколаївський глиноземний завод, Одеський морський порт (монтаж крана-перенавантажувача фірми «Лібхерр»), Донецька ВЕС (монтаж вібротурбін), Долинськ Кіровоградської області та в багатьох інших областях України.

Зокрема у м. Київ фахівці «СУ-39» здійснили монтаж монументальної скульптури «Батьківщина-Мати», яка розташована на правому березі Дніпра на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

У 2001 році підприємство змонтувало колону монумента на Майдані Незалежності і а 2014 році взяли участь у будівництві багатофункціонального комплексі “Sky towers” — комплексу хмарочосів, заввишки 214,26 метрів, м. Київ.

Сьогодні ТОВ “«Будівельна Компанія»Спеціалізоване управління-39» впевнено зайняла свою нішу у будівельному просторі країни.

В автопарку компанії: самоскиди, бортові автомобілі, екскаватори, навантажувачі та вантажопідіймальні будівельні крани (гусеничні та автомобільні – вантажопідіймальністю від 16 до 100 тон)

Спеціалізоване обладнання: плазмові різальні апарати, напівавтоматичні та автоматичні зварювальні апарати, трансформатори зварювальні, радіально-свердлильні станки, компресорні станції, токарні та фрезерні станки, верстати, листогіби, гільйотини та інше обладнання

Використовуючи набутий досвід та сучасні технології СУ-39 сьогодні пропонує своїм клієнтам наступний перелік робіт:

  • Виготовлення металоконструкцій;
  • монтаж:металевих та залізобетонних конструкцій, резервуарів, веж, технологічного обладнання, стінового та покрівельного огородження із профлиста та сендвіч-панелей; виготовлення металевих конструкцій; капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів різного призначення.
  • генпріяд
  • земляні роботи;
  • загальнобудівельні, оздоблювальні, монолітні роботи, водовідведення, водопониження
  • влаштування: фундаментів, інженерних мереж, промислових та технічних підлог; роботи на висоті та верхолазні;
  • Виконання робіт “під ключ”

ЗАЛИШАЄМО СЛІД В ІСТОРІЮ